left banner

Zraszacze i dysze

W naszym sklepie oferujemy akcesoria do systemu nawadniania, które sprawią, że trawa na Twojej działce szybko rozkwitnie i będziesz mógł długo cieszyć oczy jej pięknym wyglądem. Zraszacze ogrodowe oraz rotatory umożliwiają kompleksowe podlewanie zieleni i automatyzują cały proces, czyniąc go bardzo ekonomicznym rozwiązaniem.

Na naszej stronie internetowej zakupisz zraszacz do trawy o różnej wartości opadu oraz zasięgu strumienia. Dopasowanie dysz zależy od ukształtowania terenu, który mają nawodnić oraz rodzaju gleby, która na nim występuje. Każdy z produktów posiada możliwość regulacji kąta nawadniania, co czyni z tych akcesoriów bardzo uniwersalne rozwiązanie, przydatne na każdym rekreacyjnym terenie.

Wśród sprzedawanych przez nas wyrobów odnajdziesz także rotatory. Ich dysze generują kilka strumieni wody i pracują w systemie obrotowym. Tworzone przez rotatory krople posiadają większy rozmiar, dzięki czemu nawadnianie ogrodu jest możliwe nawet przy trudniejszych warunkach pogodowych. Również w tym przypadku wybór narzędzia zależy od Twojego zapotrzebowania. Masz do wyboru produkty o zróżnicowanym zasięgu z możliwością regulacji kąta działania.

Filtry aktywne