left banner

Przeloty PE

Rośliny od wieków ozdabiają naszą przestrzeń, kiedy są odpowiednio nawodnione, to przyciągają wzrok i stanowią naturalną dekorację ogrodów. W tej kategorii przygotowaliśmy przeloty PE, które umożliwią proste i szybkie połączenie rury irygacyjnej ze zraszaczem lub innymi urządzeniami oraz modele pozwalające na złączenie dwóch rur irygacyjnych.  

Produkty dostępne w naszym sklepie zapewniają trwałe i szczelne połączenie. Co więcej, założenie ich nie wymaga użycia specjalistycznego sprzętu, dlatego też nadają się do samodzielnego montażu. Świetnie sprawdzą się we wszelakich ogrodach, podczas podlewanie rabatek, drzewek czy też krzewów.  

Przeloty PE występują w wielu rozmiarach, dzięki czemu można je właściwe dopasować do średnicy rury. Dodatkowo w naszej ofercie przygotowaliśmy produkty austriackiej firma Elysee, której artykuły wykazują się niezwykłą trwałością idącą w parze z korzystną ceną. Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałym asortymentem naszego sklepu - za jego pomocą na pewno odpowiednio nawodnisz swój ogród lub szklarnię. 

Filtry aktywne