left banner

Przeloty QJ

Czekanie na deszcz nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Bez odpowiedniego nawadniania nasze uprawy, rabaty czy też krzewy mogą stracić na uroku oraz wartościach. W takim przypadku świetnym rozwiązaniem jest zamontowanie instalacji nawadniania. Niezbędny element tej instalacji stanowią odpowiednie złączki oraz kształtki, które umożliwią połączenie ze sobą poszczególnych komponentów.

Na wirtualnych półkach naszego sklepu przygotowaliśmy przeloty QJ, które pozwalają na szybkie wykonanie połączeń pomiędzy rurami irygacyjnymi, liniami kroplującymi czy też urządzeniem wyposażonym w odpowiedni gwint. Przeloty QJ pozwalają na szybkie i bezpieczne łączenie elementów bez użycia specjalistycznych narzędzi. Niewielkie rozmiary sprawiają, że złącza tego typu są chętnie wykorzystywane w przypadku montażu linii kroplujących oraz kroplowników.

Dzięki odpowiedniemu, indywidualnie dopasowanemu systemowi nawadniania będziesz mógł pielęgnować swój ogród bez konieczności “wyczekiwania” na deszcz. W naszym asortymencie znajdziesz również inne przydatne złączki i kształtki - zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą.

Filtry aktywne