left banner

Kolana QJ

Odpowiednio dopasowywany system nawadniania, może znacząco ułatwić nam pielęgnację krzewów, drzewek, kwiatów czy też upraw. Tak więc, jeśli marzysz o pięknych trawniku i zachwycających rabatkach musisz dobrać m.in. kształtki i złączki, które pozwalają na spersonalizowanie systemu nawadniania.W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz kolana QJ, które pozwolą Ci na połączenie rury irygacyjnej z urządzeniem wyposażonym w gwint wewnętrzny.

Złączki IRRITEC zapewnią trwałe połączenia, co więcej mają bardzo korzystną cenę i dobrą jakość. Oferowane przez nas kolana QJ występują w różnych wariantach, dzięki czemu dopasujesz model m.in. do średnicy rur irygacyjnych. Dodatkowo zaznaczymy, że kolana QJ są łatwe w montażu - podczas instalacji nie potrzebujesz specjalnych narzędzi, czy też fachowej wiedzy.

Systemy irygacyjne pozwolą Ci oszczędzić czas oraz wodę i rzecz jasna zagwarantują piękny ogród. A jeśli potrzebujesz wsparcia z odpowiednim rozmieszczeniem elementów, to służymy wsparciem w postaci projektu nawadniania, który może dla Ciebie wykonać.

Filtry aktywne