Czujniki

Czujniki

left banner

Czujniki

Do rozwoju wszelkiego życia wokół nas potrzebna jest woda. Niestety wiele rejonów świata cierpi na jej brak. Wychodząc naprzeciw konieczności mądrej i zrównoważonej eksploatacji tego zasobu, w naszym sklepie internetowym oferujemy czujniki do systemów nawadniających, które nieprzerwanie kontrolują prawidłową podaż cieczy do gruntu.

Niezbędny tryb alarmowy

Czujnik deszczu Hunter to urządzenie, które nadzoruje poziom opadów i przerywa lub wyłącza zaprogramowane zraszacze, gdy deszczu spadło za dużo. Dzięki jego pracy unikamy przelania roślin oraz niepotrzebnego cyklu irygacji. Automatyczne wyłączanie zraszaczy sprawia, że nasi Klienci nie muszą obawiać się o stan swoich ogrodów podczas nagłych zmian pogody lub swojej nieobecności.

Automat pełny zalet

Sensor firmy Hunter, prócz prostych zasad działania, posiada dodatkowo wiele innych zalet. Jedną z nich jest możliwość dostosowania aparatury do własnych potrzeb. Dzięki regulacji możesz zdecydować, jaka ilość opadów uruchomi system awaryjny. Kolejnym atutem produktu jest fakt, że wykonano go z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym sprzęt nie zardzewieje i pozostanie sprawne na długo.

Filtry aktywne