left banner

Zraszacze

Piękny zielony trawnik, który cieszy oczy i nie wymaga dużego wkładu pracy... Taki jest właśnie nasz cel, dlatego dążymy do zapewnienia naszym Klientom możliwie dobrych i sprawdzony rozwiązań. Podstawę nawadniania ogrodu stanowią zraszacze, których zasada działania jest dobrze znana Światu od dawna. W 1981r. firma Hunter rozpoczeła swoją działalnośc właśnie od wprowadzenia na rynek zraszacza PGP, którego współcześnie sprzedawana wersja nie odbiega znacznie konstrukcyjnie od pierwowzoru.

W swojej ofecie posiadamy zraszacze, które umożliwiają dostosowanie systemu do każdego podwórka. Wszystkie zraszacze umożliwiają zastosowanie w nich różnych dysz, tak aby było możliwie uzyskanie wymaganego promienia zraszania, kąta zraszania czy też odmiennej wartości opadu. Zraszacze PGP oraz PGJ standardowo posiadają w zestawie zestaw dysz oraz wbudowaną regulację. W przypadku zraszaczy PROS należy osobno dokupić dysze – możliwe jest zastosowanie dysz statycznych jak i polecanych przez nasz zespół dysz rotacyjnych MP ROTATOR, które nie wymagają posiadania wydajnego źródła wody oraz zapewniają stabilną pracę systemu. Z uwagi na to zraszacz PROS w połączeniu z dyszą MP ROTATOR jest przez wielu instalatorów najchętniej wybieranym rozwiązaniem.

Przygotowane przez nas zraszacze są łatwe w montażu, dzięki czemu bez problemu zamontujesz je w swoim ogrodzie. Dobierz zraszacz dostosowany do Twoich potrzeb – zyskaj zielony ogród zapeniający wręcz bajeczny wypoczynek. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu!

Filtry aktywne