left banner

Trójniki QJ

Ogrody i podwórka nigdy nie są takie same – w różnych miejscach mamy rabatki, w różnych miejscach sadzimy drzewka oraz krzewy i w różnych miejscach umieszczamy meble ogrodowe. Tak więc, jeśli zastanawiasz się nad instalacją systemu nawadniania, musisz dopasować go do swojej przestrzeni. Znaczącym ułatwieniem pozwalającym na indywidualizację systemów irygacyjnych są wszelkiego rodzaju złączki i kształtki. Niecenioną pomocą będą trójniki QJ, dostępne w tej kategorii naszego sklepu.

Trójniki QJ marki IRRITEC pozwalają na połączenie dwóch rur irygacyjnych (o różnej średnicy, w zależności od modelu złączki) z innym urządzeniem np. zaworem. W asortymencie mamy trójniki dostosowane na różne rozmiary gwintu zewnętrznego. Dzięki nim możesz szybko i skutecznie wykonać odgałęzienie boczne całej instalacji, dodatkowo montaż tego elementu jest bardzo prosty.

Spersonalizowany i kompletny system nawadniania pozwoli Ci cieszyć się pięknym ogrodem! W naszej ofercie znajdziesz również inne elementy potrzebne do wykonania sieci irygacyjnej.

Filtry aktywne